![](https://www.machdeinradio.de/storage/thumbs/320x320c/r:1695224861/27024.jpg)
play_circle_filled
Veröffentlicht am 20. September 2023
Віолетта родом з України, тому інтерв’ю з нею брала Анастасія, яка також розмовляє українською. Коли вона приїхала до Німеччини, то одразу прибула до Ашаффенбурга. Вона любить відпочивати в парках і почувається тут дуже комфортно. Але своїм домом вона вважає насамперед Україну, оскільки там виросла. Як вона ставиться до кохання, як це було – приїхати сюди та багато іншого. Дізнайтеся в цьому випуску, який також доступний українською мовою.